Bosch Online Brand Store Vysavače Podlahové vysavače bezsáčkové Bosch BWD41700
Serie | 4 Bosch BWD41700
První vysavač na mokré a suché vysávání s 1700W motorem od firmy Bosch - čistěte koberce, sbírejte kapaliny, vysávejte všechny podlahy.
Na tento produkt je záruka 2 roky po celé ČR, zajišťujeme i pozáruční servis.
Serie | 4 Wet & dry vacuum cleaner
BWD41700
Technická specifikace
Hygiena
Omyvatelný EPA filtr - snadné opláchnutí pod tekoucí vodou
Komfort
Kombinovaný kartáč se zachytávačem malých předmětů
Flexibilní a odolná flexi hadice zesílená hedvábným vláknem
Vysavač Wet&dry
Teleskopická trubka
Odkládací a parkovací poloha
Velká nádrž na vodu: 5 litrů
Sáček na prach o objemu: L
Automatické navíjení kabelu
Extra velká měkká kola pro ochranu tvrdých podlah
Filtr na ochranu motoru
Snadná manipulace s nádobou na prach
Akční rádius: 9 m
Zásobník na prach o objemu 1X
Velká tryska na čištění koberců a vysávání tekutin
Malá tryska na čištění čalounění
Hygienický filtr pro čistší vyfukovaný vzduch.
Technická specifikace
Základní technické údaje
Max. elektrický příkon (W) 1 700
Napětí (V) 230
Serie | 4 Bosch BWD41700
| Výrobce | Bosch |
| Modelové označení | BWD41700 |
| Sortiment | vysavače |
| Hlučnost max | 85 dB |
| Nádržka na vodu | 5L |
| Příslušenství | ano |
| Včetně příslušenství | 1 x tryska na spáry, 1 x kartáč na nábytek, 1 x polstrovací tryska |
| Hmotnost spotřebiče bez příslušenství k vysavači kromě těla spotřebiče | 8,7 kg |
| Barva | námořnická modá |
| Designová řada | Serie | 4 |
| Velká nádrž | ano |
| Způsob nastavení výkonu | Žádný |
| Akční rádius | 9,0 m |
| Mokrá/suchá sací funkce | ano |
| Extrakce teplou vodou | ne |
| Kombinovaná tryska na koberec a tvrdé podlahy | Mechanický |
| Kartáč pro čištění se vstřikováním | Koberce a tvrdé podlahy |
| Materiál sací trubky | Nerez |
| Sací trubka s integrovaným zásobníkem čisticího prostředku | ne |
| Kolečka s otáčením 360° | ano |
| Příkon | 1 200,0 W |
| Délka přívodního kabelu | 600,0 m |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hloubka | 490 mm |