Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Bosch

Od výběru spotřebičů po výrobu celé kuchyně
hledání
AEG Online Brand StoreElectrolux Online Brand StoreFrankeSiemens Online Brand StoreBosch Online Brand StoreMiele Online Brand StoreLightstyle Výroba kuchyní

Bosch

Bosch - BSH domácí spotřebiče s.r.o.

O značce Bosch


Konzistentní inovace a politika jakosti určují vše, co společnost dělá, a jakým směrem se vyvíjí. Jednou z nejdůležitějších zásad BSH je nabízet zákazníkům skutečnou přidanou hodnotu, pokud jde o výkon a pohodlí. Tento přístup je založen na pevném přesvědčení, že prosazování nových technologií vytváří nejen konkurenční výhody a zvyšuje komfort zákazníka, ale také zajišťuje neodmyslitelné výhody pro životní prostředí. Know-how skupiny BSH zajišťuje, že normy na ochranu životního prostředí byly přijaty po celém světě.

Bosch Lednice

Lednice

Víte jak poznáte čerstvé potraviny? Podle toho, že voní, tak jak mají. Nebo jsou uloženy ve správné chladničce


Je důležité zachovat nutriční hodnoty a hodnotné vitamíny. Naše Technologie HydroFresh uchovává potraviny až po dvojnásobně dlouhou dobu čerstvé. Pamatujte, že zdravá strava začíná koupí potravin a končí jejich přípravou.


Lednice Bosch v naší nabídce naleznete ZDE
Bosch Myčky

Myčky

Myčky značky Bosch - ideální řešením pro každou kuchyni


Jak vypadá vaše kuchyně? Nevíte? Naše myčka určitě splní všechny vaše nároky a dokonale do ní zapadne. Sníží vám spotřebu vody a ušetří náklady za elektřinu, perfektně čisté nádobí je pak samozřejmostí.


Myčky Bosch v naší nabídce naleznete ZDE
Bosch Trouby

Trouby

Vestavné spotřebiče Bosch: snadná instalace, kvalita bez kompromisů


Vestavné trouby jsou instalovány pod pracovní plochu. Ovládání varné desky pak bývá zároveň na ovládacím panelu trouby. Trouby lze instalovat do nástěnných kuchyňských skřínek i do spodních. Pokud si vyberete samostatnou varnou desku, lze ji naistalovat samostatně a nezávisle na troubě. Když máte kuchyň s omezeným porstorem, tak si můžete vybrat z naší široké nabídky kompaktních spotřebičů s výškou 45 cm. Díky mnoha automatickým programům vám každý z našich modelů při pečení a vaření zajistí vždy skvělý výsledek.


Vestavné trouby Bosch v naší nabídce naleznete ZDE

Zjistěte více o funkcích v následujících videích:


Bosch Varné desky

Varné desky

Varné desky: individuální design, snadná instalace


Máme varné desky se společným ovládacím panelem s troubou a se samostatným ovládacím panelem. Se společným ovládacím panelem se instaluje na pracovní plochu nad sporákem. Samostatná Varná deska má svůj vlastní panel a lze ji proto nainstalovat nezávisle na troubě. Příkladem může sloužit samostatné zabudovaní do nástěnné kuchyňské skříňky a nebo kuchyňského ostrůvku.


Varné desky Bosch v naší nabídce naleznete ZDE
Bosch Odsavače par

Odsavače

Svěží vánek pro vaši kuchyň


Značka Bosch vyvinula řadu obzvlášť výkonných odsavačů par, abyste při vaření cítili jen to, co opravdu cítit chcete. Chod našich odsavačů par je tak tichý, protože mají dobrou izolaci, že vy ani vaši hosté téměř nic neuslyšíte.


Odsavače par Bosch v naší nabídce naleznete ZDE
Historie Bosch


Klíčovým datem pro vznik jedné z nejdynamičtěji se vyvíjející společnosti, se stal rok 1967, kdy se němečtí průmyslový giganti Robert Bosch GmbH a Siemens AG spojily a vytvořily Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH. Společný podnik specializující se na domácí spotřebiče. Společnost se během několika let stala největším výrobcem domácích spotřebičů v západní Evropě a třetím největším výrobcem na světě. Kromě svých dvou vlajkových lodí, značek Bosch a Siemens, BSH prodává výrobky pod řadou specializovaných značek (Gaggenau, Neff, THERMADOR, Constructa a Ufesa) a regionální značky: Balay (Španělsko), Lynx (Španělsko), Profilo (Turecko) , Pitsos (Řecko), Continental (Jižní Amerika), a Coldex (Peru).


Důvodem vzniku tohoto spojení sil bylo poskytnout silnější platformu pro neustále se zvyšující se konkurenci. Bosch položil v Německu silnou základnu pro chladničky a mrazničky již v roce 1933. Nadále svůj sortiment spotřebičů rozšiřoval a v roce 1952 uvedl Bosch na trh nový elektrický spotřebič – kombinaci mixéru a jídelního procesu, který mohl míchat, krájet, atd. V roce 1958 přichází s první sérií praček a později, v roce 1964 se sérií myček. Naopak Siemens, který se objevil na trhu teprve v roce 1966 jako spojení firem několika předchůdců s dlouhou historií v oblasti domácích spotřebičů. Bezprostředně po druhé světové válce jeden z předchůdců značky Siemens otevírá jednu továrnu v německém Giegenu, která byla určená pro výrobu chladniček a mrazniček, druhou továrnu v německém Traunrentu, která se specializovala na výrobu spotřebičů určených k vaření. Fúze těchto dvou společností byla provedena v roce 1967 a společnost BSH začala se třemi závody.


Zatímco velké spotřebiče byly v hledáčku společnosti již od začátku její existence, spotřební elektronika, televizory či rádia se staly součástí výroby až v průběhu let. Nicméně kvůli tvrdé konkurenci ze strany asijských dovozců byla výroba spotřební elektroniky zastavena.BSH domácí spotřebiče s.r.o.


Po dosažení stabilního růstu se BSH v roce 1970 odhodlalo k expanzi na jiný než domácí trh. V roce 1976 získává společnost podíl v řeckém Pitsos a následně získává plnou kontrolu nad touto společností, vytváří z ní svou dceřinou společnost. V roce 1980 se sektor domácích spotřebičů kvůli silné konkurenci a recesi průmyslových kapacit otřásl v základech. V roce 1990 získala společnost BSH výrobní prvenství na nově sjednoceném německém trhu a pokračovala v zahraniční expanzi. V roce 1993 se společnost stěhovala do východní Evropy, kde se začaly vyrábět malé domácí spotřebiče. Během devadesátý let docházelo k několika vlnám restrukturalizace založen na snižování energetické zátěže životního prostředí. Vývoj v rámci pozdních devadesátých let byl soustředěn na expanzi na lukrativní americký trh.


S příchodem nového milénia přišla restrukturalizace i v rámci profesního obsazení, kvůli silnému konkurenčnímu tlaku byla zahájena restrukturalizace chladniček a mrazniček. Celkově byl příchod a průběh prvního desetiletí jednadvacátého století doprovázen změnami a inovacemi.

KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské
manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.

Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.


Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava


© 2007-2021 2Traders CZ s.r.o.

Krásný den, i dnes jsme tu pro Vás až do 23 hod !!! Poraďte se s námi, prozvoňte nebo napište sms: 603 330 448