Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Kuchyně cenové příklady

Od výběru spotřebičů po výrobu celé kuchyně
hledání
AEG Online Brand StoreElectrolux Online Brand StoreFrankeSiemens Online Brand StoreBosch Online Brand StoreMiele Online Brand StoreLightstyle Výroba kuchyní

Výroba kuchyní Kuchyně cenové příklady

Cenové příklady kuchyní

Vytvořili jsme několik cenových příkladů kuchyní pro lepší orientaci. Každá kuchyně, kterou vyrobíme je na míru
a ceny se liší dekorem a materiálem dvířek, velikostí kuchyně a hlavně vnitřní výbavou skříní.


Domluvte si schůzku s našimi návrháři a nechte si u nás spočítat na kolik vyjde vaše kuchyň
tel.: 607 094 289 | email: kuchyne@vestavnespotrebice.com

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Bílá lakovaná kuchyň ve vysokém lesku ve tvaru U. Dvířka kuchyně jsou vysoký lesk alpské bílé. Kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Grafitová kuchyň s ostrůvkem

Matná kuchyň s ostrůvkem v matném provedení grafitu. Pracovní deska a obklad kuchyně je umělý kámen. Kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Písková kuchyň do L

Matná kuchyň do tvaru L v dekoru písku. Kuchyň je v bezotiskovém provedení. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru šedého betonu

Šedá kuchyň do tvaru L v dekoru šedé břidlice. Kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace dubu Endgrain. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bezúchytová ořechová kuchyň

Matná kuchyň do tvaru L v kombinaci dekoru matného písku a imitace ořechu. Celá kuchyň je v bezotiskovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Rustikální kuchyň v matné bílé

Rustikální kuchyň do tvaru L v matném bílém provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru matné alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kombinace bílé a dubu

Bílá bezúchytová kuchyň do tvaru L v kombinaci s horními skříňkami v dekoru imitace dubu San Remo. Pracovní deska kuchyně je taktéž imitace dubu San Remo a obklad kuchyně je laminát v alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a včetně kování a tlumení.

Písková kuchyň v matu

Matná kuchyň do tvaru U v dekoru písku. Celá kuchyň je v bezotiskovém provedení. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Endgrain. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá bezúchytová kuchyň

Bílá matná kuchyň v bezúchytovém provedení ve tvaru L. Dvířka kuchyně jsou v dekoru matné alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetne DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Bílá kuchyň s ostrůvkem ve vysokém lesku alpské bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně je imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování HETTICH a BLUM.

Grafitová kuchyň s imitací dubu

Matná kuchyň s ostrůvkem a dvířky v dekoru grafitu, imitace dubu Sierra. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM

Betonová kuchyň s imitací dubu

Rovná kuchyň s ostrůvkem a dvířka v dekoru světlého betonu a imitace dubu Sierra. Pracovní deska a obklad kuchyně je imitace bílého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Krémová rustikální kuchyň

Krémová rustikální kuchyň do tvaru L doplněná volně stojícími spotřebiči. Dvířka kuchyně jsou v dekoru matné magnolie. Pracovní deska je imitace Travertinu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Rovná kuchyň s ostrůvkem

Bílá rovná kuchyň ve vysokém lesku alpské bílé s ostrůvkem. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Sierra. Obklad kuchyně je tvrzené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Grafitová kuchyň s imitací dubu

Grafitová kuchyň do tvaru L s ostrůvkem. Kuchyň v kombinaci s imitací dubu Sierra. Pracovní deska kuchyně je Žula Nero Zimbabwe. Cena kuchyně je pouze za nábytek, není v ní započtena cena kamenné pracovní desky.

Krémová kuchyň v rustikálním stylu

Krémová kuchyň do tvaru L v rustikálním stylu. Dvířka kuchyně jsou v matném provedení magnolie. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Endgrain. Obklad kuchyně je tvrzené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s imitací dubu

Bezúchytová bílá kuchyň v matném provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru matné alpské bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyň s ostrůvkem

Prostorná bezúchytová kuchyň do rodinného domu. Dvířka kuchyně jsou matné provedení šedé břidlice. Pracovní deska a obklad kuchyně je laminam. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s prvkami dubu

Bílá matná kuchyň do U v rustikálním stylu. Dvířka kuchyně jsou v provedení matné alpské bílé. Pracovní deska je imitace masivního dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Břidlicová kuchyň v matu

Kuchyň do U v dekoru matné šedé břidlice. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyň v bezúchytovém provedení

Matná šedá kuchyň do tvaru L. Dvířka kuchyně jsou v dekoru šedé břidlice v matu. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s imitací dubu

Bílá kuchyň s vysokými skříňkami sahajícmi po strop. Kuchyň je v baravné kombinaci alpské bílé a imitace dubu Sierra. Kuchyň je doplněna zafrézovanou lištou namísto úchytky. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Matná šedá kuchyň s ostrůvkem

Rustikální šedá kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z žuly Nero Zimbabwe. Kuchyň je doplněna černými úchytkami. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Matná kuchyň s povrchovou úpravou proti otiskům prstů. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Hedvábná kuchyň v matu

Hedvábná kuchyň do tvaru U v matném provedení. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu San Remo a obklad kuchyně je imitace Travertinu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň do rodinného domu

Bílá kuchyň v dekoru alpské bílé ve vysokém lesku. Pracovní deska kuchyně je laminát Ferro Bronz a obklad kuchyně je tvzené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru běleného dubu

Bezúchytová kuchyň v dekoru imitace dubu Halifax. Pracovní deska a obklad kuchyně je imitace žuly Nero Zimbabwe. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Bílá rovná kuchyň ve vysokém lesku alpské bílé v bezúchytovém provedení. Celá kuchyň je prostorná a má dostatek úložného prostoru. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Hedvábně šedá kuchyň s ostrůvkem

Hedvábná kuchyň v bezúchytovém provedení s pracovní deskou z žuly. Kuchyň je doplněna ostrůvkem na kterém je varná deska s integrovaným odsavačem par. Cena kuchyně je pouze za nábytek, není v ní započtena cena pracovní desky a spotřebičů.

Matná černá kuchyň s imitací dubu

Prostorná černá kuchyň do tvaru U. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Havanna. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bezotisková kuchyň v matu

Bílá matná kuchyň do tvaru L se skříňkami sahajícími po strop. Kuchyň je doplněna o povrchovou úpravu proti otiskům prstů. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyň s ostrůvkem

Nadčasová kuchyň do rodinného domu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou kammená šedá břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Prostorná kuchyň do rodinného domu

Prostorná kuchyň do rodinného domu s dostatkem úložného prostoru. Kuchyň je v dekoru matné alpské bílé, dvířka kuchyně jsou doplněna úchytkami. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Alpská bílá kuchyň v matu

Bílá kuchyň s ostrůvkem v matném provedení. Dekor kuchyně je alpská bílá. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska kuchyně je imitace šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v bezúchytovém provedení

Moderní design kuchyně do rodinného domu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení s povrchovou úpravou pro otiskům prstů. Kuchyň v dekoru matné alpské bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace mramoru Teramo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s imitací dubu

Prostorná kuchyň se skříňkami sahajícími po strop. Celá kuchyň v bezúchytovém provedení matné bílé v kombinaci s imitací dubu Sierra. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace bílého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Moderní kuchyně do malého bytu s maximálním využitím prostoru

Alpská bílá kuchyň v lakovaném provedení. Celá kuchyň je v bezúchytová. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Praktická kuchyň pro rodinu se spoustou prostoru a možností

Bílá kuchyň v kombinaci s imitací dubu Sierra. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace bílého beotnu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Útulná městská kuchyň pro mladý pár

Šedá prostorná kuchyň v matném provedení. Pracovní deska kuchyně je imitace Trámové dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Nadčasový otevřený interiér s jednoduchou údržbou

Nadčasový design pro kuchyň do rodinného domu. Kombinace tmavě černé s alpskou bílou. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Moderní bílá kuchyň

Městská kuchyň v bílém matném provedení. Pracovní deska je imitace dubu Sierra. Cela kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Černá kuchyň s ostrůvkem

Matná černá kuchyň v kombinaci s imitací ořechu. Pracovní deska kuchyně je imitace ořechového stromu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v matném provedení

Lakovaná bílá kuchyň v matném provedení s masivní pracovní deskou. Kuchyň je vybavena otevřenými skříňkami. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Břidlicově šedá kuchyň

Břidlicově šedá kuchyň ve vysokém lesku. Pracovní deska kuchyně je umělý kámen. Obklad kuchyně je tvrzené sklo. Cena kuchyně je pouze za nábytek bez pracovní desky a to včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyň s ostrůvkem

Moderní šedá kuchyň s ostrůvkem do rodinného domu. Pracovní deska kuchyně je hnědý kompakt. Cena kuchyně je pouze za nábytek bez pracovní desky a to včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v bezúchytovém provedení

Moderní bezúchytová kuchyň v alpské bílé v kombinaci s imitací dubu Sierra. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace bílého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Krémová rustikální kuchyň

Krémová kuchyň do rodinného domu ve tvaru L. Dvířka kuchyně jsou v rustikálním provedení s nerezovými úchytkami. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Moderní kuchyň v bílém bezúchytovém provedení s ostrůvkem. Kuchyň je v dekoru alpské bílé ve vysokém lesku, pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v matu

Prostorná kuchyň v matném bílém provedení s nerezovými úchytkami. Pracovní deska kuchyně je imitace betonu v dekoru šedé břidlice. Cena kuchyně je pouze za nábytek v četně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá bezúchytová kuchyň

Bílá matná kuchyň v bezúchytovém provedení v kombinaci s imitací dubu. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu San Remo, obklad kuchyně je imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Krémová kuchyň

Krémová kuchyň v rustikálním provedení. Dvířka kuchyně jsou v matném provedení magnolie. Pracovní deska kuchyně je v provedení imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování tlumení HETTICH a BLUM.

Rustikální kuchyň v matné bílé

Bílá matná kuchyň v rustikálním stylu. Dvířka kuchyně jsou v provední matné alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je v provedení imitace dubu Endgrain. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Moderní kuchyň s ostrůvkem

Nadčasová kuchyň do rodinného domu v provedení vysokého lesku alpské bílé v kombinaci s imitací dubu Havanna. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kombinace bílé a grafitu

Moderní prostorná kuchyň s ostrůvkem v provedení alpské bílé a šedého grafitu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Matná břidlicově šedá kuchyň

Břidlicově šedá kuchyň v kombinaci s imitací dubu Endgrain. Kuchyň je situovaná do tvaru L a je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v provedení imitace dubu Endgrain. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bezúchytová kuchyň v bílém provedení

Bílá matná kuchyň do tvaru L s horními skříňkami sahajícími po strop. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v provedení imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá matná kuchyň s ostrůvkem

Bílá kuchyň s horními skříňkami až po strop v matném provedení alpské bílé. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně je černá žula. Cena kuchyně je pouze za nábytek není započtena cena za kamennou pracovní desku.

Bílá kuchyň do městského bytu

Moderní kuchyň v matném bílém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Alpská bílá v kombinaci s matnou černou jsou dekory této kuchyně. Celá kuchyň je v bezúchyovém provedení a kováním a tlumením od značek HETTICH a BLUM. Cena je včetně DPH a to bez spotřebičů.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku


Prostorná kuchyň s dostatkem úložného prostoru v bílém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z imitace dubu Endgrain. Cena kuchyňského setu je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Matná kuchyň v dekoru šedé břidlice

Kuchyň pro mladý pár do městského bytu v provedení šedé břidlice v matu. Pracovní deska obklad kuchyně jsou z lamina. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Šedá kuchyň s ostrůvkem

Matná kuchyň s ostrůvkem v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z materiálu žula Nero Zimbabwe. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně včetně DPH, bez spotřebičů.

Kuchyň s kamennou pracovní deskou

Prostorná kuchyň do tvaru U v bílém matném provedení. Pracovní deska je černá žula a obklad kuchyně tvrzené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Bílá bezúchytová kuchyň

Moderní prostorná kuchyň v bílém bezúchytovém provedení. Dvířka kuchyně jsou v provedení matné alpské bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v provedení imitace dubu San Remo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Modrá kuchyň v matu

Tyrkysová kuchyň s ostrůvkem. Kuchyň je vybavena černými úchytkami. Pracovní deska je v imitace mramoru. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň ve vysokém lesku

Kuchyň s ostrůvkem v provedení bílé ve vysokém lesku. Pracovní deska je imitace šedého betonu a obklad kuchyně je kalené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v matu

Bílá kuchyň v matném provedení do městského bytu. Kuchyň je vybavena skříňkami až po strop. Pracovní deska kuchyně je v provedení imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Smetanová kuchyň v matném provedení

Bezúchytová kuchyň ve smetanovém provedení. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z bronzového kompaktu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Kuchyň v dekoru betonu

Svěží kuchyň v dekoru imitace šedého betonu. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v provedení imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Kuchyň v dekoru šedé břidlice

Prostorná kuchyň do tvaru U v dekoru šedé Břidlice. Kuchyň je v rustikálním stylu. Pracovní deska je v provedení imitace dubu San Remo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kombinace bílé a dubu

Praktická a designově čistá bílá kuchyň. Dvířka kuchyně jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je v provedení imitace dubu San Remo. Cena kuchyně je bez spotřebičů a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá městská kuchyň

Kuchyň v kombinaci dekoru kamenné šedé a břidlicově šedé. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Endgrain. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Hedvábná kuchyň v matu

Krémová kuchyň v matném provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru magnolie. Pracovní deska je žula Nero Zimbabwe. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Bílá lakovaná kuchyň s ostrůvkem v provedení alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je z imitace dubu San Remo. Obklad kuchyně je z kaleného skla. Cena kuchyňské linky je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá rovná kuchyň

Bílá lakovaná kuchyň ve vysokém lesku. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Smetanová kuchyň ve vysokém lesku

Kuchyň s ostrůvkem v dekoru magnolie. Magnolie také bývá označovaná jako smetanová. Dvířka kuchyně jsou magnolie ve vysokém lesku. Pracovní deska a obklad kuchyně z imitace dubu Siera. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Hedvábně šedá kuchyň do tvaru L. Dvířka kuchyně jsou v matném provedení. Kuchyň je doplněna zafrézovaným madlem pro úchyt. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kombinace bílé a dřeva

Bílá lakovaná kuchyň do tvaru U. Dvířka kuchyně jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v provedení imitace šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň do městského bytu

Útulná kuchyň v dekoru alpské bílé s otevřenými policemi v horních skříňkách. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z imitace dubu San Remo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Moderní kuchyň do městského bytu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je imitace šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Matná kuchyň s ostrůvkem

Nadčasová kuchyň s ostrůvkem a horními skříňkami ke stropu. Dvířka a korpus kuchyně jsou v dekoru matné magnolie. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyň do tvaru U

Moderní kuchyň do U v dekorech hedvábně šedé a břidlicově šedé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou v dekoru imitace dubu Provence. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH A BLUM.

Betonově šedá kuchyň

Útulná kuchyň do městského bytu. Dvířka kuchyně jsou v provedení betonově šedé břidlice. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z imitace dubu San Remo. Cena za kuchyňskou linku je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá kuchyň s imitací dubu

Kombinace dubu a šedé břidlice působí elegantně a moderně. Dvířka kuchyně jsou v matném provedení. Kuchyň je bezúchytovém provedení. Cena za kuchyň je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň do městského bytu

Útulná kuchyň do městského bytu, dvířka kuchyně jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska je imitace černého betonu a obklad kuchyně je z tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH a je ní započtena cena za kování a tlumení.

Matná kuchyň v dekoru alpské bílé

Prostorná a moderní kuchyň v matném provedení. Dvířka jsou v dekoru alpské bílé, pracovní deska je imitace šedého betonu. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Bezúchytová kuchyň

Otevřená kuchyň do velkého domu. Dvířka kuchyně jsou v provedení antracitu a hedvábně šedé. Pracovní deska a obklad kuchyně jsou z imitace mramoru. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň s ostrůvkem

Moderní bílá kuchyň s otevřeným dřevěným regálem. Dvířka kuchyně jsou v provedení matné bílé. Pracovní deska a obklad kuchyně je imitace šedého betonu. Celá kuchyň je bezúchytovém provedení. Cena za kuchyň je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Moderní kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná moderní kuchyň v lakovaném provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je z umělého kamene a obklad je z tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Rustikální kuchyň v dekoru rákosu

Vzdušná kuchyň v rustikálním provedení, dvířka kuchyně jsou v provedení rákosu. Pracovní deska a obklad kuchyně je imitace dubu Provence. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Prostorná šedá kuchyň

Prostorná kuchyň v rustikálním stylu, dvířka kuchyně jsou v provedení kamenné šedé. Pracovní deska kuchyně je černý kompakt. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Moderní kuchyň v provedené vysokého lesku alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je v provedení imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Matná kuchyň v dekoru břidlice

Rovná kuchyň v dekoru šedé matné břidlice. Dvířka kuchyně jsou v provedení imitace šedé břidlice. Pracovní deska kuchyně je imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Městská bílá kuchyň

Útulná kuchyň do městského bytu. Kuchyň je v provedení alpské bílé ve vysokém lesku. Pracovní deska a obklad jsou v provedení imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Šedá kuchyň s kamennou pracovní deskou

Nadčasová kuchyň v provedení šedé břidlice. Celá kuchyň je v bezúchytovém. Pracovní deska kuchyně je kámen žule Nero Zimbabwe. Cena za kuchyňskou linku je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Bílá kuchyň v matném provedení

Moderní kuchyň v matném provedení alpské bílé. Pracovní deska kuchyně je žula Nero Zimbabwe v provedení Antik. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena za kuchyňskou linku je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Hedvábná kuchyň v matu

Prostorná hedvábně šedá kuchyň v matném provedení a pracovní deskou v dekoru imitace dubu Sierra. Obklad kuchyně je z kaleného bílého skla. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Hedvábně šedá kuchyň s ostrůvkem

Prostorná kuchyň s ostrůvkem a dostatkem úložného prostoru. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kombinace dubu a šedé břidlice

Nadčasová kuchyň s ostrůvkem. Dvířka kuchyně jsou v provedení šedé břidlice a imitace dubu. Pracovní deska je kompakt v provedení šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Grafitově šedá kuchyň v matu

Moderní kuchyň do městského bytu. Dvířka kuchyně jsou v provedení matného grafitu. Pracovní deska kuchyně je z imitace dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Kuchyň s ostrůvkem v dekoru šedé břidlice

Moderní kuchyň s ostrůvkem šedém provedení. Dvířka kuchyně jsou v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska je imitace betonu šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Šedá rustikální kuchyň

Rustikální kuchyň s kompaktní pracovní deskou. Dvířka kuchyně jsou v provedení kamenné šedé. Obklad kuchyně ja bílé kalené sklo. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru šedého kamene

Prostorná kuchyň s ostrůvkem v matném šedém provedení. Dvířka a korpus kuchyně jsou v provedení kamenné šedé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Prostorná šedá kuchyň

Břidlicově šedá kuchyň do tvaru U. Pracovní deska kuchyně je žula Nero Zimbabwe. Dvířka kuchyně v provedení matné šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Rustikální kuchyň s ostrůvkem

Prostorná rustikální kuchyň s ostrůvkem. Dvířka jsou v provedení matné hedvábně šedé. Pracovní deska je z imitace dubu Artisan. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kovaní a tlumení BLUM a HETTICH.

Matná černá a světlý dub

Moderní matná černá kuchyň s pracovní deskou z masivního dubu. Dvířka kuchyně jsou v provedení matné černé a imitace dubu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení BLUM a HETTICH.

Černá matná kuchyň

Matná černá kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z žuly Nero-Zimbabwe. Dvířka kuchyně jsou v provedení černé matné a imitace dubu Sierra. Celá kuchyň je v bezúchytovém provedení. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započítaná cena za kování a tlumení.

Kuchyň v dekoru šedé břidlice

Bezúchytková kuchyň s ostrůvkem v tmavém provedení. Dvířka a obklady kuchyně jsou v provedení šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení BLUM a HETTICH.

Moderní kuchyň v dekoru břidlice

Městská kuchyň do L v dekoru šedé břidlice. Pracovní deska je v provedení imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení BLUM a HETTICH.

Dubová kuchyň s ostrůvkem

Dřevěná kuchyň s ostrůvkem v dekoru dubu Sierra. Pracovní deska je lamino v provedení bílého betonu. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Hedvábná kuchyň ve vysokém lesku

Prostorná kuchyň do L v dekoru magnolie. Dvířka kuchyně jsou v provedení vysokém lesku. Pracovní deska je v dekoru Ferro Bronze. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování a tlumení.

Hedvábně šedá kuchyň s ostrůvkem

Matná hedvábně šedá kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z umělého kamene. Dvířka kuchyně jsou v provedení hedvábně šedé v matu a alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Matná bílá kuchyň s ostrůvkem

Městská kuchyň v matném provedení alpské bílé. Dvířka kuchyně jsou v dekoru alpské bílé v matu. Pracovní deska je imitace šedého betonu. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Krémová kuchyň ve vysokém lesku

Moderní kuchyň v krémovém provedení ve vysokém lesku. Dvířka kuchyně jsou v dekoru magnolia ve vysokém lesku. Pracovní deska je lamino v měděném dekoru. Cena kuchyně je včetně kování a tlumení.

Hedvábně šedá kuchyň v matu

Matná hedvábně šedá kuchyň do tvaru L s pracovní deskou z žuly Nero Zimbabwe. Dvířka kuchyně jsou v provedení hedvábně šedé v matu. Obklady kuchyně jsou vyrobeny z tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Moderní kuchyň ve vysokém lesku

Útulná kuchyň do tvaru U s pracovní deskou z imitace šedého betonu. Dvířka kuchyně jsou v provedení alpské bílé ve vysokém lesku. Obklad kuchyně je ze tvrzeného skla. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Černá kuchyň v matu

Prostorná kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z imitace dubu, obklady jsou rovněž z imitace dubu. Dvířka jsou v provedení matné černé a imitace dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kování a tlumení.

Kuchyň v dekoru šedé břidlice

Moderní kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z dubu. Dvířka jsou v provedení šedé břidlice. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena za kompletní obývací cenu a kování BLUM a HETTICH.

Matná hedvábně šedá kuchyň

Praktická kuchyň do L s laminátovou pracovní deskou. Dvířka jsou v provedení matné hedvábně šedé. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně kování a DPH.

Lakovaná kuchyň s bezotiskovým povrchem

Prostorná kuchyň do U s pracovní deskou v imitaci dubu trámového. Dvířka jsou v provedení grafitově černé. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně kování a DPH.

Bílá kuchyň ve vysokém lesku

Moderní kuchyň s laminátovou pracovní deskou. Dvířka jsou v provedení alpské bílé ve vysokém lesku. Obklad je ze stejného materiálu jako pracovní deska. Cena kuchyně je včetně kování a DPH.

Moderní betonová kuchyň

Moderní kuchyň v dekoru betonu v kombinaci s dřevem. Dvířka jsou v provedení šedého a břidlicového betonu. Cena kuchyně je včetně obývací stěny a je v ní započtena cena za tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Bílá kuchyň v matu

Moderní kuchyň v bezúchytovém provedení. Dvířka jsou v provedení matné bílé. Pracovní deska je v dekoru betonu. Cena kuchyně je včetně kování a DPH.

Kuchyň v dekoru šedého kamene

Útulná kuchyň do L. Dvířka jsou v provedení kamenné šedé. Pracovní deska je v dekoru betonu. Obklady jsou taktéž v provedení betonu. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Hedvábně šedá kuchyň

Městská kuchyň v matném provedení. Dvířka jsou v dekoru šedé břidlice a hedvábně šedé barvy. Pracovní deska a obklad jsou v dekoru dubu Sierra. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení.

Alpská bílá kuchyň s ostrůvkem

Rustikální kuchyň s jídelnou. Dvířka jsou v provedení alpské bílé. Pracovní deska v dekoru dubu Provence. Kuchyň zdobí rustikální obklad z kachliček. Cena kuchyně je včetně DPH, kování a tlumení HETTICH a BLUM.

Kuchyň v dekoru rákosu

Rákosová rustikální kuchyň s pracovní deskou z imitace dubu. Dvířka jsou v provedení hedvábně šedé a alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování HETTICH a BLUM.

Prostorná bílá kuchyň

Kuchyň do L s pracovní deskou z umělého kamene. Dvířka jsou v provedení matné alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování.

Bílá matná kuchyň

Rovná kuchyň s pracovní deskou v dekoru černého betonu. Dvířka jsou v provedení matné alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování.

Bílá lakovaná kuchyň s imitací dubu

Kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z imitace dubu. Dvířka jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování.

Bílá lakovaná kuchyň ve vysokém lesku

Kuchyň s ostrůvkem a pracovní deskou z imitace dubu. Dvířka jsou v provedení v lakované alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování.

Alpská bílá kuchyň s imitací dubu

Kuchyň do U s kompaktní pracovní deskou. Dvířka jsou v provedení matné alpské bílé. Cena kuchyně je včetně DPH a je v ní započtena cena tlumení a kování.