Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Cenová poptávka kuchyně

Od výběru spotřebičů po výrobu celé kuchyně
hledání
AEG Online Brand StoreElectrolux Online Brand StoreFrankeSiemens Online Brand StoreBosch Online Brand StoreMiele Online Brand StoreLightstyle Výroba kuchyní

Cenová poptávka kuchyně

Cenová poptávka kuchyně

Vyberte obrázekPošlete nám obrázek své vysněné kuchyně a my Vám ten sen dokážeme zrealizovat.

Popis kuchyněZadejte upřesňující informace. Dokážeme tím zkvalitnit kalkulaci.

Kontaktní údajeVyplňte prosím kontaktní údaje na Vás, abychom se Vám mohli ozvat.

Kuchyně LightStyle

Kuchyně LightStyleNaším cílem je vytvářet kuchyně s vyjímečnou kvalitou a minimalistickým designem. Vždy se snažíme uspokojit přání našich zákazníku a jsme schopni vyrobit vše, o co mají zájem. Díky tomu, že jsme česká manufaktura nemáme vůbec žádné limitace. Jsme schopni vyhovět Vašim požadavkům i v případě, že máte atypický prostor, nebo pokud potřebujete malou kuchyň do Vašeho bytu, vytvoříme pro Vás kuchyň, ve které se každé jídlo stane velkým gastronomickým zážitkem. Pokud dáváte přednost designu, navrhneme Vám kuchyň, která bude odpovídat Vašemu stylu a stane se místem, které Vám bude dodávat energii. Náš tým je vždy připraven splnit Vaše přání, ať už je jakkoliv složité a to se zárukou té nejvyšší kvality, jak ve zpracování, tak v použitých materiálech.

Jsme tým profesionálů, který Vám na základě Vašich požadavků navrhne kuchyňskou linku nebo sestaví nábytek tak, aby vše bylo co nejvíce praktické a zároveň odpovídalo nejvyšším nárokům na design. Na kvalitu a čistotu zpracování klademe velmi vysoký důraz a naše 3D vizualizace odpovídají realitě. Rádi Vám poskytneme naše poradenství při výběru stylu kuchyně a pomůžeme Vám zvolit ten nejlepší materiál i spotřebiče pro Vaší kuchyň.

Neváhejte nás tedy kontaktovat, ať už prostřednictvím formuláře, nebo nám jen napište na email či zavolejte denně od 9 - 23h a vyslovte svá přání, které budou našim úkolem plnit.

Jaké kuchyně umíme?
Dokážeme vytvořit vše, co Vás napadne. Nejčastěji vytváříme technické minimalistické kuchyně, ale rádi vyhovíme Vašim požadavkům a navrhneme pro Vás originální design. Náš tým se skládá z profesionálů, kteří své řemeslo dědí již několik generací po sobě a kladou důraz na originalitu a kvalitu zpracování. Námi navržené kuchyně jsou nejen funkční, ale také praktické a zároveň nevšední.


Kuchyně LightStyle, Moderní kuchyně, Bílá kuchyňská linka nebo-li Bílá kuchyňKuchyně LightStyle, Moderní kuchyně, Bílá kuchyňská linka nebo-li Bílá kuchyňKuchyně LightStyle, Moderní kuchyně, Bílá kuchyňská linka nebo-li Bílá kuchyň

Moderní kuchyně
Z našich zkušeností víme, že si pod tímto spojením každý představí něco jiného. Nezáleží na tom, zda si pod tímto pojmem představujete obrovskou lednici plnou jídla, nebo jednoduchý ucelený design, kde během chvilky uvaříte a následně velmi jednoduše vše uklidíte, vždy vyhovíme Vašim požadavkům. Naše kuchyně jsou vyrobené z kvalitních jednoduchých materiálů a dbáme na to, aby byly veškeré kuchyňské skříňky dobře technicky zpracované.

Bílá kuchyň
Nebo-li bílá kuchyňská linka; tento styl je v dnešní době jeden z nejvyhledávanějších. Bílé kuchyně velice rádi navrhujeme, čistota bílé barvy nám otevírá nepřeberné množství možností a proto jsme schopni vytvořit minimalistický design, který podtrhne celkový vzhled Vašeho bytu. Věříme, že v jednoduchosti je krása a vždy se pro Vás snažíme vytvořit místo, kde se budete cítit příjemně a které Vám brzy nezevšední. Samozřejmostí je i možnost využití několika materiálů pro výrobu veškerých komponentů, které lze vidět při pohledu na kuchyň, např. na pracovní desku, dvířka či boky kuchyňské linky.

☰ Kategorie
Vestavnespotrebice.com Live
Miele Center České Budějovice

Miele Center České Budějovice

Miele Center je specializovaná prodejna značkových spotřebičů Miele.

Nová kolekce kuchyní

Nová kolekce kuchyní

LK 1 - sklo/hliník LK 2 - 100% steel LK 3 - 100% wood

U Hostavického potoka 830/24, Praha 14

U Hostavického potoka 830/24, Praha 14

Nově otevřené studio

Zobrazit více příspěvků
LightStyle.cz Kitchen ManufactureLightStyle.cz Kitchen ManufactureLightStyle.cz Kitchen Manufacture

KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské
manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.

Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.


Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava


© 2007-2021 2Traders CZ s.r.o.

Krásný den, i dnes jsme tu pro Vás až do 23 hod !!! Poraďte se s námi, prozvoňte nebo napište sms: 603 330 448