Bosch MUZ45LS1
  • Přihlášení
  • 6x STUDIO v ČR
    Praha
    Žitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
    telefon: +420 607 094 289
    email: info@lightstyle.cz
    po - pá: 10:00 - 19:00, so: 11:00 - 16:00
    mimo otevírací dobu po domluvě
    Praha
    Žitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
    telefon: +420 607 094 289
    email: info@lightstyle.cz
    mimo otevírací dobu po domluvě
    České Budějovice
    Rudolfovská 1817/2, České Budějovice
    email: info@mielecentercb.cz
    České Budějovice
    Přemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
    po - pá: 11:00 - 16:00, so: zavřeno
    Kuchyňské studio - PŘIPRAVUJEME
    Bratislava
    Hrachová 14/C, Bratislava
    email: info@lightstyle.sk
    po - pá: 9:00 - 18:00
  • PRO FIRMY
  • KUCHYNĚ
  • O nás
  • O nákupu
  • Doprava zdarma na vše
  • Kontakt
hledání
AEG Online Brand Store
Electrolux Online Brand Store
Franke Online Brand Store
Siemens Online Brand Store
Bosch Online Brand Store
Miele Online Brand Store
Liebherr Online Brand Store
Malé domácí spotřebiče Příslušenství drobné Bosch MUZ45LS1
Bosch MUZ45LS1
Autorizovaný prodejce BOSCH
i
MUZ45LS1
Cenová nabídka na míruRychlá odpověď do 60 minut - napište,
zavolejte nebo vyplňte formulář
FormulářKontakt
Jsme online
Dostupnost zboží:Tento produkt není již v prodeji.
Vážení zákazníci,
Porovnat produkt Přidat do oblíbených
Záruka: 2 roky,   Kód: 2T55587,   Výrobce: Bosch
Zabudování spotřebičůZabudování spotřebičůInformační listInformační list
Bosch MUZ45LS1
MUZ45LS1
Sada děrovacích kotoučů
Pro robot MUM4 a MUM5
Parametry Bosch MUZ45LS1
Obecné
VýrobceBosch
Modelové označeníMUZ45LS1
Rozměry a váha
Hmotnost (zabaleného výrobku)0,2 kg
Fotogalerie Bosch MUZ45LS1
Manuály a dokumenty k Bosch MUZ45LS1
Alternativy k Bosch MUZ45LS1
-21%
ononononon
Bosch KSZ39AL00
Příslušenství k chladničkám spojovací sada - InoxLook Výška zabaleného spotřebiče (mm) 45 mm Hloubka zabaleného spotřebiče (mm) 2 010 mm Hmotnost netto (kg) 0,76 kg Šířka zabaleného spotřebiče (mm) 100 mm Příslušenství pro Lednice-mrazák kombinace Rozměry zabaleného spotř..
Skladem
Vložit do košíku
-11%