Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Liebherr

Od výběru spotřebičů po výrobu celé kuchyně
hledání
AEG Online Brand StoreElectrolux Online Brand StoreFrankeSiemens Online Brand StoreBosch Online Brand StoreMiele Online Brand StoreLightstyle Výroba kuchyní

Liebherr

Liebherr


O značce Liebherr

LIEBHERR je specialistou na chlazení a mrazení a v jeho nabídce více než 500 modelů naleznete spotřebiče pro použití v domácnosti, jako jsou kombinované chladničky, chladničky, vinotéky, skříňové a truhlicové mrazničky, chladničky a mrazničky pro komerční použití i specializované spotřebiče pro použití v laboratořích a krevních bankách.

Hans Liebherr založil rodinnou společnost Liebherr v roce 1949. Velký úspěch prvního mobilního, lehce stavitelného a cenově výhodného stavebního jeřábu položil základy společnosti.Liebherr dnes nepatří pouze mezi největší výrobce stavební techniky na světě, nýbrž je uznáván jako dodavatel technicky náročných, vyspělých produktů a služeb pro celou řadu dalších odvětví. Společnost Liebherr se rozrostla na mezinárodní skupinu a v současné době zaměstnává přes 32.600 zaměstnanců ve více jak 100 společnostech, působících na všech kontinentech.

Firemní skupina společnosti Liebherr je rozčleněna na přehledné, samostatně operující podnikové jednotky. Díky tomu je zajištěn úzký kontakt se zákazníky, právě tak jako schopnost pružně reagovat na požadavky trhu, v rámci globální konkurence.

Výrobky Liebherr jsou dodávány s tradiční 2letou zárukou + navíc 3 roky bezplatný servis. Bezplatným servisem jsou pokryty náklady servisu.

Lednice, chladničky a kombinace:

  • BioFreshPlus - funkce, která nabízí možnost regulace teploty pro delší čerstvost ukládaných potravin
  • Premium Plus - elektronický displej s přehledným menu a dotykovým ovládáním
  • DrySafe - zásuvka s nižší vlhkostí, ideální pro uskladnění masa, ryb a mléčných výrobků
  • HydroSafe - zásuvka s vyšší vlhkostí pro optimální uskladnění ovoce a zeleniny
  • FrostSafe - systém s obvodově uzavřenými zásuvkami a průhledným čelem
  • SoftSystem - systém tlumeného uzavírání dvířek chladničky Liebherr

Liebherr je známý výrobce ledniček a chladniček. Společnost Liebherr založil pan Hans Liebherr roce 1949. Liebherr vyrábí stolní a volně stojící chladničky Liebherr, kombinace chladničky a mrazničky, stolní a volně stojící mrazničky, produkty Liebherr CN,chladničky Liebherr na nápoje a lednice Liebherr pro profesionální použití.

Liebherr působí na všech kontinentech a Liebherr provozuje více než 100 dílčích společností. Domácí přístroje Liebherr jako jsou lednice Liebherr nebo chladničky Liebherr představují nadstandardní kvalitu nejen v Evropě ale i po celém světe.

Chladničky a mrazničky Liebherr s promyšlený komfortem a rozsáhlou výbavou jsou označovány souslovím Liebherr Comfort. Kvalita výrobků Liebherr Comfort a Liebherr CN (Produkty Liebherr CN jsou lednice Liebherr vybavené beznámrazovým systémem NoFrost) nabízí svým zákazníkům především komfort a moderní design. Liebherr u svých výrobků nabízí užitečné vlastnosti a praktické detaily.

☰ Hlavní menu☰ Kategorie
Vestavnespotrebice.com Live
Miele Center České Budějovice

Miele Center České Budějovice

Miele Center je specializovaná prodejna značkových spotřebičů Miele.

Nová kolekce kuchyní

Nová kolekce kuchyní

LK 1 - sklo/hliník LK 2 - 100% steel LK 3 - 100% wood

U Hostavického potoka 830/24, Praha 14

U Hostavického potoka 830/24, Praha 14

Nově otevřené studio

Zobrazit více příspěvků
LightStyle.cz Kitchen ManufactureLightStyle.cz Kitchen ManufactureLightStyle.cz Kitchen Manufacture
Vestavnespotrebice.com představuje

Trendy jara 2021 přichází do Vaší kuchyně. Vyberte si s námi ty nejlepší správné spotřebiče. Na našem eshopu vybírejte vestavné spotřebiče. Na našem speciali..

Jak vybrat varnou desku

Pří výběru varné desky musíme nejdříve rozlišit, který typ potřebujeme. Základní rozdělení varných desek je na plynové varné desky, sklokeramické varné desky..

Jak vybrat vhodnou troubu?

V dnešní době se již bez kvalitního spotřebiče - trouby již neobejdeme. V minulosti její funkci plnila klasická pec, ale postupem času..

Digestoř - důležitý doplněk

Digestoř je v dnešní době nedílnou součástí veškerých moderních kuchyní. Platí to obvzláště v případech, kdy je kuchyň spojená s obývacím pokojem v jednu velkou..

Sortery Franke

Sortery Franke jsou velmi propracované koše, které vyhovují Vašim požadavkům. Tříděním odpadu udržují čistou domácnost bez jakýkoliv zápachů. V kuchyni..

Všechny aktuality »

KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské
manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.

Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.


Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava


© 2007-2021 2Traders CZ s.r.o.

Krásný den, i dnes jsme tu pro Vás až do 23 hod !!! Poraďte se s námi, prozvoňte nebo napište sms: 603 330 448