Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Sortery Franke - moderní kuchyňský odpadkový koš

Od výběru spotřebičů po výrobu celé kuchyně
hledání
AEG Online Brand StoreElectrolux Online Brand StoreFrankeSiemens Online Brand StoreBosch Online Brand StoreMiele Online Brand StoreLightstyle Výroba kuchyní

Aktuality Sortery Franke - moderní kuchyňský odpadkový koš

Sortery Franke - moderní kuchyňský odpadkový koš

 

Sortery Franke jsou velmi propracované koše, které vyhovují Vašim požadavkům. Tříděním odpadu udržují čistou domácnost bez jakýkoliv zápachů. V kuchyni jsou tyto sortery umístěny v dolní kuchyňské skřínce. K jednoduššímu třídění odpadu v kuchyni jsou sortery složeny z několika oddělených plastových košů, které jsou určeny pro organický a zvlášť pro anorganický odpad.

Instalace a ovládání sorteru je velmi jednoduchá, tyto sortery jsou umístěny na plně výsuvném systému nebo podobném mechanismu, který při vytažení dvířek kuchyňské skřínky vyjede ven dopředu. Franke nabízí svým zákazníkům nabídku otočných sorterů nebo rohových skříněk, do kterých lze pořídit otočný mechanismus na instalaci jednotlivých zásob.

Sortery Franke jsou navrženy tak, aby ladily do Vaší kuchyně jak designem, tak i svým účelem, zamezují šíření nepříjemného zápachu a nezabírají zbytečný prostor v kuchyni naopak od samostatně stojících odpadkových košů, které jsou v dnešní moderní době neestetické.

Sortery od Franke - není jednoduší a praktičtější odpadkový koš?

Sortery Franke – odpadkové koše s jednou nádobou

Levnou variantou těchto sorterů jsou sortery s jednou nádobou, které neumožňují třídění odpadu, ale zabírají minimum místa ve Vaší kuchyni. I tato varianta je velice kvalitní a nabízí také velký výběr, kruhové nebo obdélníkové tvary. Cena těchto sorterů se pohybuje již od 370 Kč, dražší modely mají vyjímatelnou vnitřní nádobu a plechový plášť. Instalace a ovládání sorterů Franke je zcela jednoduchá, tyto sortery jsou standartně připevněny na kuchyňská dvířka Vaší kuchyňské linky a po jejich otevření jsou ihned k použití.

Sortery Franke – odpadkové koše s více nádobami

Porfolio sorterů Franke s více nádobami má velmi propracovanou nabídku a jejich výběr je opravdu široký. Při výběrů sorteru je nutné brát ohled na šířku Vašich kuchyňských dvířek, ve kterých bude sorter umístěn. Šířka těchto dvířek určuje počet, různé tvary a umístění nádob sorteru. Sortery Franke, které mají dvě nebo tři nádoby, kdy je jedna nejčastěji plastová a je určena na suchý odpad a ostatní jsou na tzv. biologický odpad. Otočné sortery Franke jsou vybaveny úchyty na další příslušenství do kuchyně, např. mikrotenové sáčky nebo přípravky do myčky nádobí. Tyto sortery, odpadkové koše Franke, jsou velmi praktické a oblíbené. Všechny tyto sortery jsou vybaveny poklopem proti zápachu, které jsou plně funkční.

Tyto sortery, odpadkové koše Franke jsou velmi praktické a cena se pohybuje od 1700 Kč. Jedná se o vyšší třídu a jejich využití je velmi široké, mohou nejen třídit odpad, ale i bránit nepříjemným zápachům ve Vaší kuchyni.

Mechanismus těchto sorterů, odpadkových košů Franke je úplně stejný. Nejčastěji jsou připevněny samostatným mechanismem, který je součástí koše a otevírají se vytažením dvířek kuchyňské linky vpřed. Další variantou je plnovýsuvný kuchyňský kontejner, na kterém jsou sortery, odpadkové koše Franke volně položeny.

KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské
manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.

Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.


Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava


© 2007-2021 2Traders CZ s.r.o.

Krásný den, i dnes jsme tu pro Vás až do 23 hod !!! Poraďte se s námi, prozvoňte nebo napište sms: 603 330 448