Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Skříně cenové příklady

Od výběru spotřebičů po výrobu celé kuchyně
hledání
AEG Online Brand StoreElectrolux Online Brand StoreFrankeSiemens Online Brand StoreBosch Online Brand StoreMiele Online Brand StoreLightstyle Výroba kuchyní

Výroba kuchyní Skříně cenové příklady

Cenové příklady skříní

LightStyle se zabývá výrobou nábytku již mnoho let. Neustále hledáme způsoby, jak vylepšovat pracovní procesy
v rámci výroby. Používáme výhradně kvalitní materiály a kování od renomovaných firem, u kterých je záruka nejen kvality, ale i zdravotních atestů jako například Egger, Hettich, Blum, Hafele a další.


Domluvte si schůzku s našimi návrháři a nechte si u nás spočítat na kolik vyjde vaše vestavná skříň
tel.: 607 094 289 | email: kuchyne@vestavnespotrebice.com

Pantová - tmavě šedá

Nábytek do dětského pokoje v dekoru tmavě šedé. V dětském pokoji je pantová skříň, televizní skříňky a stůl. Skříň je vybavena šatní tyčí, policemi a výsuvy. Cena nábytku je včetně DPH.

Posuvná bezrámová - alpská bílá

Vestavná bezrámová skříň s posuvnými dveřmi.Skříň je v dekoru alpské bílé a je vybavena policemi a šatní tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantová - imitace dubu Halifax

Vestavná pantová skříň v dekoru imitace dubu Halifax. Skříň je vybavena policemi a šatní tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantová - tmavý šedý beton

Pantová skříň s otevřenou nikou. Vestavná skříň je vybavena policemi, tyčemi a zásuvkami. Dekor korpusu je základní bílá a imitace dubu Nebraska. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - bílá

Korpus je v provedení základní bílé a vnitřek skříní v bílé. Vybavení skříně se skládá ze zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - bílá briliant

Nábytek přechodu místností. Korpus je v provedení bílé briliant a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří je bílá briliant. Skříň je vybavena šesti zásuvkami. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - bílá briliant

Nábytek na míru, postel s pracovním stolem. Vizualizace postele s pracovním stolem. Korpus je v provedení bílé briliant a vnitřek v základní bílé. Hřbet čela v provedení dekoru přírodního dubu. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - bílá

Vestavná skříň na míru. Korpus je v provedení základní bílé a vnitřek skříní bílé. Materiál dveří je alpská bílé. Vybavení skříně se skládá ze zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - bílá briliant

Regálový systém v provedení bílé briliant, a základní bílé. Skládá se z variabilních polic. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné bezrámové - alpská bílá

Korpus je v provedení alpské bílé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dvířek je lesklá aplská bílá. Kolejničky jsou v bílém provedení. Vybavení skříně se skládá z dvou šatních tyčí, polic a zásuvek. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné rámové - bílá

Vestavěná skříň s posuvnými dveřmi, a zrcadly. Korpus je v provedení základní bílé a vnitřek skříní v bílé. Materiálem dvěří jsou skleněné výplně a stříbrné zrcadlo. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - alpská bílá, dub Halifax

Korpus je v provedení alpské bílé, dubu Halifax a vnitřek skříní v alpské bílé. Materiál dveří je alpská bílá a stříbrné zrcadlo. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - dub Hamilton

Korpus a vnitřek skříně jsou v provedení dubu Hamilton materiál dveří taktéž. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - bílá

Korpus je v provedení základní bílé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří je alpská bílá. Vybavení skříně se skládá z polic a dvou šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - bílá

Korpus je v provedení základní bílé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří je alpská bílá a stříbrné zrcadlo. Vybavení skříně se skládá z polic a tří zásuvek. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Pantové - alpská bílá

Sestava do obývacího pokoje s otevřenými policemi, nikou pro umístění televizoru a uzavřenými skříňkami. Korpus je v provedení alpské bílé a vnitřek skříní v bílé. Vybavení skříně se skládá z polic. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné rámové - prémiově bílá

Korpus je v provedení prémiově bílé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří je stříbrné zrcadlo. Kolejničky jsou v lesklém stříbrném provedení. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné bezrámové - kašmírově šedá

První z návrhu tří vestavěných skříní v jednom prostoru. Korpus je v provedení kašmírově šedé a vnitřek skříní v základní bílé. Kolejničky jsou v matném černém provedení. Vybavení skříně se skládá z polic a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné bezrámové - kašmírově šedá

Druhá, v levo z návrhu tří vestavěných skříní v jednom prostoru. Materiál dveří v kašmírově šedé. Kolejničky jsou v matném černém provedení. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné bezrámové - kašmírově šedá

Korpus je v provedení kašmírově šedé a vnitřek skříní v základní bílé. Materiál dveří v kašmírově šedé. Kolejničky v černé matné barvě. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné rámové - hedvábně šedá

Vestavěná skříň se zrcadlem. Korpus skříně v provedení hedvábne šedé, a vnitřek v provedení základní bílé. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné rámové - hedvábně šedá

Skříň na míru do menší pokoje. Materiál dvířek v provedení hedvábně šedé a stříbrného zrcadla. Vybavení skříně se skládá z polic a šatních tyčí. a šatní tyče. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné rámové - hedvábně šedá

Předsíň na míru, se sezením a dostatkem úložného prostoru. Korpus je v provedení hedvábně šedé a vnitřek v základní bílé. Vybavení skříně se skládá z polic, zásuvek a šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.

Posuvné rámové - perlově šedá

Skříň do ložnice v provedení perlově šedé. Korpus v provedení perlově šedé, vnitřek v provedená bílé. Materiál dveří v perlově šedé se stříbrným zrcadlem. Vybavení skříně se skládá z polic a třech šatních tyčí. Cena skříně je včetně DPH a je v ní započtena cena kování BLUM.
KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské
manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.

Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.


Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava


© 2007-2021 2Traders CZ s.r.o.

Krásný den, i dnes jsme tu pro Vás až do 23 hod !!! Poraďte se s námi, prozvoňte nebo napište sms: 603 330 448