Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

Nábytek cenové příklady

Od výběru spotřebičů po výrobu celé kuchyně
hledání
AEG Online Brand StoreElectrolux Online Brand StoreFrankeSiemens Online Brand StoreBosch Online Brand StoreMiele Online Brand StoreLightstyle Výroba kuchyní

Výroba kuchyní Nábytek cenové příklady

Cenové příklady nábytku

Vytvořili jsme několik cenových příkladů nabytku pro lepší orientaci. Každá skříňka, šuplík, který vyrobíme je na míru
a ceny se liší dekorem a materiálem, velikostí a hlavně vnitřní výbavou skříní.


Domluvte si schůzku s našimi návrháři a nechte si u nás spočítat na kolik vyjde váš vysněný nábytek
tel.: 607 094 289 | email: kuchyne@vestavnespotrebice.com

Koupelna v rustikálním stylu

Koupelna o menším rozměru v dekoru rákosu, která na první pohled působí velmi elegantně. Cena je včetně DPH a je v ní započítaná cena kování a tlumení.

Koupelna v dekoru dubu

Dřevěné dekory působí příjemným pocitem. Koupelna je v dekorech hedvábně šedá barvy v matu a imitace dubu Virginia. Cena koupelny je včetně DPH a je v ní započítaná cena za umyvadlo a baterii.

Nadčasová koupelna

Bytová koupelna menšího prostoru. Dvířka jsou v dekoru matné bílé barvy. Cena koupelny je včetně DPH a je v ní započítaná cena za umyvadlo a baterii.

Jednoduchý styl

Kombinace matné černé a dubu Sierra působí velmi elegantně. Útulná koupelna s dostatkem úložného prostoru. Cena koupelny je včetně DPH a je v ní započítaná cena za umyvadlo a baterii.

Kombinace bílé a dřeva

Příjemná prostorná koupelna v dekoru dubu Virginia a Alpské bílé ve vysokém lesku. Jednoduchý design, který nadchne. Cena koupelny je včetně umyvadla baterie.

Jednoduchá a stylová

Praktická jídelna s dostatkem úložného prostoru. Dvířka jsou v provedení vysokého lesku alpské bílé. Celý design je kombinace alpské bílé a imitace dubu Virginia. Cena jídelny je včetně DPH a je v ní započítaná cena za kování a tlumení.

Jednoduchá a vzdušná

Jednoduchá a vzdušná jídelna v příjemných materiálech. Dvířka v dekoru matné kamenné šedé. Regálový systém s osvětlením v provedení černého kovu. Desky jsou v dekoru dubu Endgrain. Cena je včetně DPH a je v ní započítaná cena kování a tlumení.

Jídelna ve světlých dekorech

Útulná jídelna v matném bílém provedení. Dvířka jsou v rustikálním provedením matné bílé. Horní skříňky s prosklenými dvířky podtrhují celkový design jídelny. Cena je včetně DPH a je v ní započítaná cena kování a tlumení.

Černý design a světlé dřevo

Útulná černo-dřevěná jídelna. Dvířka jsou v provedení černého matného laminátu. Obklad a desky jsou v dekoru dubu Sierra. Cena je včetně DPH a je v ní započítaná cena kování a tlumení.

Moderní jídelna v dekoru betonu

Moderní jídelna v kombinaci dekoru dubu a šedého betonu s kovovými regály. Dřevo v dekoru dubu Endgrain, dvířka jsou v provedení břidlicovo šedého betonu. Cena jídelny je včetně DPH a je v ní započítaná cena kování a tlumení.

Moderní jídelna v dřevodekoru

Příjemná moderní jídelna v kombinaci dubu Havanna a černých doplňků. Prosklené skříňky s černým sklem, nohy stolu v černém kovovém provedení. Dvířka a deska stolu jsou v dekoru Havanna. Cena jídelny je včetně DPH a je v ní započítaná cena kování a tlumení.

Vysoký lesk a malý prostor

Vysoký lesk vytváří prostor opticky mnohem větší a skvěle zapadá do menších koupelen.

Vysoký lesk

Vysoký lesk nábytku zdůrazňuje pravý význam slova koupelna. Bílé dekory vytváří působivý vzhled v celé koupelně.

Světlé a tmavé barvy

Kontrast, který vytváří světlé stěny a tmavý nábytek dává koupelně moderní vzhled.

Rustikální styl

Rustikální provedení koupelny dokáže z obyčejné koupelny vytvořit tu pravou útulnou koupelnu.

Jednoduchá linie

Obarvené matné povrchy zajišťují elegantní zdůraznění v kombinaci jak se světlou tak se tmavou podlahou.

Matný povrch

Matné povrchy materiálů vytváří kontrasty a dále se skvěle dají kombinovat s dekory jako je dřevo.

Beton jako designový prvek

Betonové dekory se velmi často objevuje v moderních koupelnách. Působí elegantně a hodí se do každé koupelny.

Cement jako dekor

Moderní a čistý vzhled cementu v koupelnách působí minimalisticky a zároveň stylově.

Mramorový dekor

Šedé mramorové prvky jako designový prvek v koupelně. Mramor taktéž může být kombinován s matnými prvky, které budou působit moderně a čistě.

Kombinace dřeva a barev

Dřevěná dvířka, která jsou nabarvená vždy vytváří příjemný dojem. Kombinace dubu a matného povrchu vytváří speciální kontrast a působí velmi moderní vizáží.

Kombinace bílé a dřeva

Dřevo a nabarvená dvířka spolu vytváří unikátní kombinaci. Dub Havana působí svěžím a moderním vzhledem.

Útulná a hřejivá

Tmavý a neupravený vzhled Havana dubu přináší hřejivé kontrasty pro skvěle vypadající koupelnu.

Sofistikované

Černý dub Nero působí elegantně a koupelně dává minimalistický vzhled.

Smysl pro strukturu

Koordinace a kontrast. Přírodní vzhled Sierra dubu svěží a teplý vzhled.

Mat

Závěsné skříňky, nebo podstavné nohy jako designový prvek. S kontrastními barvami vytváří moderní vzhled koupelny.

Moderní a útulné

Prvky vysokého lesku vytváří moderní atmosféru, rustikální styl zase útulnost.

Vysoký lesk

S pomocí lesklých povrchů může vaše koupelna vypadat skvěle a zároveň větší.

Smyslnost

Kreativně naplánovaná jídelní místnost. Čerstvé bylinky jsou teď na dosah ruky hned u stolu. Vytahovací šuplíky, které nabízí spoustu prostoru pro skleničky a nádobí. A design stolu jež doplňuje celkovou estetiku.

Harmonie

Nástěnná skříň v tomto provedení vypadá nejen nádherně, ale navíc nabízí spoustu úložného prostoru díky vytahovacím šuplíkům a polici. Vše tak perfetkně sladěné vytváří klidnou domácí atmosféru.

Momenty pro zážitek

Užívejte si vaše jídlo kdekoliv jen budete chtít. Když vaříte, stravování a bydlení mají k sobě velmi blízko. Nás nabytek vám umožní ideální propojení.

Kompletní rozsah

Teplý odstín Sierra dubu na povrchu kombinuje bydlení a stravování ve velmi moderním provedení a navíc zajišťuje design pro celou místnost. Hedvábně šedé prvky perfektně podtrhují tento uvolněný styl.

Jednoduché a elegantní

Čtvercové skříňky v moderním rustikálním provedení vypadají působivě. Elegantní matné šuplíky mají důmyslené otevírání díky zapuštěným úchytkám.

Působivý vzhled

Zadní stěna v dekoru světlého betonu vytváří perfektní pozadí pro kontrast skříněk v barvě červené rzi.

Báječné a kompaktní

Kombinace hloubek vypadá působivě a je velmi praktická. Vysouvací šuplíky nabízí spustu místa, které můžete využít pro ukládání věcí.

Mramorový styl

Perfektní kombinace! Mramor Teramo dává závěsným skříňkám čístý vzhled a navíc pasuje do všech způsobů bydlení.

Čistý jako křišťál

Světlé a tmavé barvy vytváří čistou městskou estetiku. Sklo jako designový prvek přináší více světla celkovému vzhledu.

Jednoduše elegantní

Posuvné dveře jako designový prvek, který vytváří úložný prostor. Dub Havanna navíc dává nábytku přírodní vzhled.

Univerzální designové prvky

Moderní design pro úložný prostor může vypadat takto univerzálně. Určitě vás nadchne panel v Sierra dubu, který působí jako silný designový prvek.

Nadčasově moderní

Bezúchytkový design obývací stěny vypadá obzvláště moderně a elegantně. Kombinace se dřevem působí nadčasově a celkově obohacuje design místnosti.

Překvapivé detaily

Nádherné a praktické. Variabilní krychlové police ukazují jednoduchost pro dekorativních nápady. Ryzí prvky skříňek kromě prostoru nabízí i příjemný vzhled.

Odstíny šedi

Vysouvací šuplíky v dekoru betonu a grafitově černé skříňky mají praktické použítí proti otiskům prstů. Velmi silná kombinace, která vypadá klidně a elegantně.

Místo pro odpočinek

Odpočívejte, dobíjejte energii. Jaké jiné místo je pro odpočinek lepší než útulný domov s jednoduchými nábytkovými prvky, teplými zdroji světla. Nábytek vyroben ze světlého dřeva vypadá zvláště moderně v kombinaci s betonovu zdí a kamennou podlahou.

Přirozené kombinace

Kombinace materiálů ve formě Havana dubu s povrchem aplské bílé vytváří dokonalou domácí atmosféru. Radost pohledět: Jednoduchý design, který je zdůrazněn nasvícenými policemi na zdi.

Přehledné

Neobvyklý vzhled pro moderní prostředí. Krása bydlení je prezentována v černém Nero dubu a výsuvnými šuplíky v barvě červené rzi. Úžasně praktické: Na tomto povrchu nejsou vidět žádné otisky prstů.

Nastavené akcenty

Systém nástěnných břidlicově šedých šuplíků ve vysokém lesku inspiruje svým designem a praktickým využitím. Nádherné konstrastní prvky, které vytváří dub Havana.

Atmosféra pro bydlení

Navrhněte si život podle vlastních nápadů. Naše inteligentní a vysoce kvalitní nábytkové systémy nabízí mnoho možností pro materiály, barvy, rozměry.

Jednoduchý design

Souhra jednoduchých linií a supermatného povrchu v šedých odstínech vytváří elegantní a velmi moderní dojem.

Kontrast

Lomový kámen a nasvícený regálový systém s policemi, který vypadá skvostně se svými výsuvnými šuplíky a zcradlem. Jedinečná kombinace, která dokáže obohatit víš každodenní život.

Organizační talent

Tento závěsný systém se šuplíky je užitečným doplněním do kazdé domácnost pro dennodenní používání. Poličky, vysuvné šuplíky a tyč na ramínka pomáhá organizovat každodenní život. Klíčky, telefony zde mohou být položeny a máte je vždy na dosah ruky, stejně tak jako vaše šála, nebo deštník. Jako bonus se můžete prohlédnout v zrcadle.

Dostatek místa

Variabilita v plné kráse. Regálový systém s policemi může být rozšířen nástěnnou skříní, vysuvnými šuplíky, nebo tyčí na oblečení. Tento systém se může případně doplnit o integrované osvětlení.

Zázrak na úložný prostor

Útulná šatna se spoustou místa pro oblečení přináší ideální předpoklady pro indivuduální plány. Perfektní složení klasického nábytku s policovým regálovým systémem bývá nejčastějším požadavkem.

Ještě větší flexibilita

Stylové a flexibilní v jednom. Šuplíky, výsuvné šuplíky, tyč na ramínka, všechny tyto možnosti a spoustu místa na ukládání oblečení a doplňků vám nabízí regálový policový regálový systém. Navív může být ještě rozšířen přesně podle vašich přání.
KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské
manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.

Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.


Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava


© 2007-2021 2Traders CZ s.r.o.

Krásný den, i dnes jsme tu pro Vás až do 23 hod !!! Poraďte se s námi, prozvoňte nebo napište sms: 603 330 448