Ochrana osobních údajů a cookies
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.Další informaceV pořádku

ElektroCZ.com představuje

Od výběru spotřebičů po výrobu celé kuchyně
hledání
AEG Online Brand StoreElectrolux Online Brand StoreFrankeSiemens Online Brand StoreBosch Online Brand StoreMiele Online Brand StoreLightstyle Výroba kuchyní

Aktuality ElektroCZ.com představuje

ElektroCZ.com představuje

 

Trendy jara přichází do Vaší kuchyně. Vyberte si s námi ty nejlepší správné spotřebiče. Na našem specialzivaném eshopu vybírejte vestavné spotřebiče, dřezy a baterie od značek Franke, Blanco, Brandt, Siemens, Teka, Bosch, AEG, Electrolux a jiné. Samozřejmě máme kompletní sortiment. Vybírání spotřebičů a doplňků do kuchyně je hodně náročné, my Vám to celé ale můžeme maximálně usnadnit.

Nenechte se ničím odradit, obraťte se hned na začátku svého výběru na nás. Stačí, když nám řeknete Vaši představu. Jakou částku chcete do vestavných spotřebičů, dřezu a baterie investovat. Jaký je Váš rozpočet na celou kuchyň. Jakou barvu kuchyně budete mít. Záleží jen na Vás, kolik informací nám budete chtít říci. Všechny tyto inforamce nám společně ukaží, která značka, případně jaké vestavné spotřebiče jsou pro Vás vhodné. Někteří zákazníci jsou přesvědčení, že určitě například vestavný gril. Zbytečně pak musí ubrat ze svých nároků například u trouby. To je škoda a právě od toho jsem tu my. Na základě Vámi dodaných informací Vám pomůžeme vybrat ty nejlepší kuchyňské spotřebiče do Vaší kuchyně. Počítáme s tím, že výběr může začínat jen pouhou představou a to je naprosto v pořádku. Budeme s Vámi tolik času kolik budete potřebovat. Napište nám svou poptávku.

 

KITCHEN point - Jsme největší specializovaný prodejce kuchyňských vestavných spotřebičů a výrobce kuchyňské
manufaktury v České republice! Jsme Vaši specialisté ve světě spotřebičů. Mluvíme s Vámi 7 dní v týdnu, třeba i v nočních hodinách.

Rozumíme nejen spotřebičům, ale výrobě celé kuchyně.


Poskytneme Vám to nejlepší poradenství při výběru spotřebičů Miele, Siemens, AEG, Bosch, Electrolux a dalších značek.

PrahaŽitenická 871/7, Praha 9 - Prosek
PrahaŽitenická 871/1, Praha 9 - Prosek
PrahaU Hostavického potoka 830/24, Praha 14
České BudějoviceRudolfovská 1817/2, České Budějovice
České BudějovicePřemysla Otakara II. 87/25, České Budějovice
BratislavaHrachová 14/C, Bratislava


© 2007-2021 2Traders CZ s.r.o.

Krásný den, i dnes jsme tu pro Vás až do 23 hod !!! Poraďte se s námi, prozvoňte nebo napište sms: 603 330 448